Domain Kaydı

Domain Kaydı

Profesyonel Alan Adı Hizmetleri

Alan adı, bir web sitesinin internet üzerindeki adı ve adresidir.Alan adları, “ip adresi” denilen, bilgisayarların birbirini tanımasını sağlayan numara sisteminin basitleştirilmiş ve akılda kalması için kelimelerle belirtilmiş halidir.

Kolay Domain Yönetimi

Kullanıcı dostu Türkçe alan adı yönetim paneli ile tüm alan adı ( Dns düzenleme vb ) işlemlerini kolayca yönetibilirsiniz.

Domain Transferi

Farklı bir firmadan satın aldığınız alan adınızı bir kaç basit işlem ile hiç bir kesinti olmadan bize trasnfer edebilirsiniz.

Uygun Yenileme Ücretleri

Daha önce firmamızdan satın aldığınız alan adlarını, sürpriz ücretlerle karşılaşmadan daima en iyi fiyatlarla yenileyin.

.com249TL

.net299TL

.org249TL

.biz299TL

Alan Adı İle İlgili Sık Sorulan Sorular ?

Doğru bir karar vermenize yardımcı olmak için, bu sayfada listelenen ürün ve hizmetlerle ilgili en sık sorulan soruların bir listesini hazırladık.

Sorunuzun cevabını bulamıyorsanız veya bu konuda daha fazla bilgi istiyorsanız, lütfen istediğiniz zaman bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin; size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

İletişime Geç
Alan adı hizmetlerinde pek fazla yardıma ihtiyacınız yoktur. Yinede dns düzenlemesi v.b konularda bizden destek alabilirsiniz.
Alan adları kayıt edildikten sonra ücret iadesi yapılmamaktadır.
Alan adınız ödeme sonrasında anında aktif edilir.Eğer bir hosting paketiniz var ise hemen kullanabilirsiniz.
Şuan için nic.tr ile bir anlaşmamız yok. Bu yüzden .tr uzantılı alan adı sağlamıyoruz.