Gizlilik Sözleşmesi

Gizlilik

Kişisel bilgilerinizi nasıl kullandığımız ve sakladığımız hakkında daha fazla bilgi edinin.

Verilerinizi nasıl kullanıyoruz

Müşterilerimizin ve site ziyaretçilerinin gizlilik ve haklarını korumak amacıyla, ziyaretçiler hakkında hangi bilgileri topladığımızı ve topladığımız bilgilerle ne yaptığımızı açıklayan bir Gizlilik Politikası oluşturduk.

Bu Gizlilik Politikası, bu Web sitesinin kullanıcılarından (her biri bir "Kullanıcı") toplanan bilgileri toplama, kullanma, koruma ve açıklama biçimimizi düzenler.

Gizlilik

Kullanıcıların gizliliği bizim için çok önemlidir. Kullanıcıların bize emanet ettiği bilgileri korumaya kendimizi adadık.

Veri koleksiyonu

Ürün ve hizmet siparişi vermek için çevrimiçi formlarla Kullanıcılardan kişisel olarak tanımlanabilir bilgiler topluyoruz.

Ayrıca, örneğin, Web sitesinin sayfalarının veya Kullanıcıların kaynaklandığı alanların aldığı benzersiz görünümlerin sayısını izleyerek, Kullanıcıların Web sitemizi nasıl kullandıkları hakkında bilgi toplayabiliriz. Kullanıcıların Web sitemizi nasıl kullandıklarını izlemek için "çerezler" kullanıyoruz.

Veri kullanımı

Web sitemiz aracılığıyla toplanan kişisel olarak tanımlanabilir bilgileri, tarafımızdan ve güvenilir bağlı kuruluşlarımız, bağımsız müteahhit ve iş ortaklarımız tarafından sunulan ürünler ve hizmetler ile ilgili olarak Kullanıcılarla iletişime geçmek ve Kullanıcıların bizimle ve bu ortak kuruluşlarla, bağımsız müteahhitlerle ve iş ortaklarıyla olan deneyimini geliştirmek için kullanabiliriz .

Kullanıcı veritabanımız hiçbir zaman pazarlama veya posta gönderme amacıyla hiçbir işletmeye satılmayacak. Kişisel bilgiler, önceden izniniz olmadan ticari ortaklarımıza satılmayacak veya başka türlü aktarılmayacaktır, ancak topladığımız bilgileri, yürürlükteki yasalar çerçevesinde yapmak zorunda olduğumuzda, iyi niyetle karar vermemiz gerektiğinde, üçüncü taraflara ifşa edeceğiz.